Львівські рятувальники потренувалися перед грозами і зливами 11-12 липня

13:35 11 липня 2020 р.

Фото до новини

10 липня поблизу с. Н. Рожанка, Сколівського району відбулись навчання пошуково-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області з практичним відпрацюванням порятунку людей в гірській місцевості на складному рельєфі з подоланням водних перешкод.

Навчання включали в себе відпрацювання елементів проведення пошуково-рятувальних робіт в гірській та лісовій місцевості та евакуації потерпілих з допомогою альпіністського спорядження. До пошуково-рятувальних робіт залучалась новітня техніка, яка з’явилась на оснащенні пошуково-рятувальної частини протягом 2019-2020 років, це квадрокоптер, снігоболотохід «Богун» та квадроцикл. Окрім цього також залучили легкові спецавтомобілі підвищеної прохідності.

В основі навчань використали ситуацію, коли до рятувальників надійшла інформація про те, що компанія з чотирьох чоловіків, під час прогулянки травмувались та потребують допомоги. Для евакуації потерпілих було прийнято рішення задіяти снігоболотохід «Богун». Також пошук заблукалих туристів проводився за допомогою сучасних засобів повітряної розвідки (квадрокоптера).

Потерпілого, якого виявили в річці за допомогою снігоболотохода було доставлено у безпечне місце. Під час транспортування евакуйований чоловік повідомив, що його один колега знаходиться на скелі поблизу річки, та ще двоє пішли кликати на допомогу, проте, як з’ясувалось, також травмувались.

Рятувальники, що прибули на місце розділились на пошукові групи та вирушили на пошуки туристів. Після виявлення потерпілих, їм було надано домедичну допомогу, та з допомогою альпіністського спорядження з використанням технічних прийомів похила та навісна переправа доставлено через річку до спецзасобів рятувальників.

Про це повідомило Головне управління ДСНС України у Львівській області.

У Львівській області очікують на грози зі шквальним вітром і градом, повідомляв "Щоденний Львів".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів