Львівські патрульні оштрафували за ігнорування дорожніх знаків близько 200 водіїв

17:20 28 вересня 2017 р.


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

У червні патрульні не штрафували водіїв – дали час звикнути.

В управлінні патрульної поліції Львова повідомили сьогодні, 28 вересня: «Нові знаки на Сихові, в районі вулиці Хуторівка встановили після будівництва розв’язки на початку червня. Раніше там можна було здійснювати розворот на односторонню дорогу зустрічного руху навпроти заправної станції. Внесли зміни в організацію дорожнього руху і розворот перенесли вище. Про зміни водіїв повідомили встановивши попереджувальні знаки і нові. У червні патрульні не штрафували водіїв – дали час звикнути».
Однак минуло понад три місяці, а водії систематично порушують. До патрульної поліції надходять звернення про водіїв-порушників саме на цій ділянці дороги. Патрульні щодня виносять близько 10 постанов. За два місяці орієнтовно 200 штрафів. Інспектори зазначають, що кількість порушників знижується в порівнянні з липнем та серпнем. Шановні водії, будьте уважними і враховуйте дорожню обстановку, ігнорування знаків може призвести до ДТП! Дотримуйтеся правил дорожнього руху!», – поінформували також на сторінці управлінні патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото вулиці Хуторівка.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу