Львівські патрульні оприлюднили підсумки огляду доріг | Новини Львова

Львівські патрульні оприлюднили підсумки огляду доріг

09:40 5 травня 2019 р.

  • 1


Фото: facebook.com/lvivpolice

Працівники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області спільно з представниками служби автомобільних доріг та комунальних організацій обстежили дороги, вулиці та залізничні переїзди.

Про це повідомили в управлінні патрульної поліції у Львівській області спільно, де також розповіли: «Патрульні перевіряли під час весняного комісійного огляду стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, наявність і стан дорожньої розмітки, забезпечення видимості технічних засобів організації дорожнього руху, стан функціонування зовнішнього освітлення, облаштування аварійно-небезпечних ділянок, місця концентрації дорожньо-транспортних пригод, облаштування залізничних переїздів та інше. Усі виявлені недоліки фіксували в актах огляду».

«Інспектори склали за результатами комісійного огляду 27 адміністративних матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху відносно посадових осіб, відповідальних за належне утримання вулично-шляхової мережі та залізничних переїздів; видали 36 вимог та 27 приписів на усунення недоліків вулично-шляхової мережі, які безпосередньо впливають на безпеку дорожнього руху; направили дев’ять листів з інформацією до власників вулично-шляхової мережі та органів місцевого самоврядування щодо результатів проведеного комісійного огляду із зазначенням найбільш проблемних ділянок на вулицях і дорогах», – поінформували також в управлінні патрульної поліції у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Олександр

11:10 05 травня 2019 р.

Відповісти

Сміх та годі ! У місті немає ні одної нормальної дороги, одні розмови. Коли почнуть ремонтувати вул.Шевченка ? Вибачте, забув, Онур працює на Двірцевій, а більше в місті немає кому цю роботу виконати.

До теми

16:52 11 серпня 2020 р.

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Опрацювавши десятки тисяч дзвінків на телефон служби «Довіра», фахівці у сфері комунікацій Держприкордонслужби виокремили найчастіші запитання та акумулювали відповіді на них у діалогових ланцюжках віртуального робота.

Рубрика: Ситуації

11:17 11 серпня 2020 р.

Великі черги на кордоні: Угорщина посилила контроль

Упродовж останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу