Львівські «надзвичайники» застерігають: «Настає період підвищеної пожежонебезпеки»

15:30 14 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, «особливу увагу «надзвичайники» загострюють напередодні настання тепла та травневих свят, коли люди масово виїзджатимуть на пікніки у ліси та лісосмуги, до водойм і на дачні ділянки».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 14 квітня, «Щоденному Львову»:

«Упродовж останнього тижня на території дев’ятити районів Львівської області та міста Львова зафіксовано 88 випадків горіння сухої трави на загальній площі понад 10 гектарів. Усі вогнища своєчасно погасили пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації нагадують, що за порушення природоохоронного законодавства, у тому числі за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Із початку пожежонебезпечного періоду у цьому році на території Львівщини затримано та притягнуто до адміністративної відповідальності 115 порушників.

Особливу увагу людей «надзвичайники» загострюють напередодні настання тепла та травневих свят, коли люди масово виїзджатимуть на пікніки у ліси та лісосмуги, до водойм і на дачні ділянки. Зазвичай у такий період різко збільшується кількість пожеж у лісах, загорянь сухостою довкола дачних ділянок та у приватному секторі. 

ому розкладати вогнища та застосовувати відкритий вогонь у лісі заборонено! Особливо у хвойному лісі. Заборонено також розпалювати багаття на торфовищах. Спалювання залишків рослинності та сміття окрім посилення пожежонебезпеки неприпустиме ще й через екологічні чинники: повітря отруюють шкідливі хімічні сполуки, що знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу