Львівські митники зафіксували товарообіг на 104 мільярди гривень

12:15 3 жовтня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: antikor.com.ua

У зоні діяльності Львівської митниці впродовж дев’яти місяців зовнішньоекономічні операції провадили майже п’ять тисяч суб’єктів господарювання.

Про це повідомили в четвер, 3 жовтня, на Львівській митниці, де також розповіли: «За цей час вони здійснили митне оформлення товарів на суму понад 104 мільярди гривень. З них імпортовано на 70,9 млрдю гривень, а експортовано на суму понад 33,2 млрд. гривень, що складає, відповідно, 68% (імпорт) та 32% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року цей обсяг збільшився на 5,3%».

«Загалом зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами із більш як 100 країнами світу. Імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався переважно з таких країн, як Польща, – 37,3%, Німеччина – 19,9%, Італія – 3,9%. Серед імпортованих товарів переважали автомобілі легкові, проводи ізольовані, речі, що були у вжитку», – поінформували також на Львівській митниці.

«Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, у такі країни, якПольща (31,7%), Німеччина (16,1%), Чехія (9,3%). Експортували в основному проводи ізольовані, меблі для сидіння , інші меблі та їх частини», – повідомили також на Львівській митниці.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу