Львівські митники зафіксували товарообіг на 104 мільярди гривень

12:15 3 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: antikor.com.ua

У зоні діяльності Львівської митниці впродовж дев’яти місяців зовнішньоекономічні операції провадили майже п’ять тисяч суб’єктів господарювання.

Про це повідомили в четвер, 3 жовтня, на Львівській митниці, де також розповіли: «За цей час вони здійснили митне оформлення товарів на суму понад 104 мільярди гривень. З них імпортовано на 70,9 млрдю гривень, а експортовано на суму понад 33,2 млрд. гривень, що складає, відповідно, 68% (імпорт) та 32% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року цей обсяг збільшився на 5,3%».

«Загалом зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами із більш як 100 країнами світу. Імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався переважно з таких країн, як Польща, – 37,3%, Німеччина – 19,9%, Італія – 3,9%. Серед імпортованих товарів переважали автомобілі легкові, проводи ізольовані, речі, що були у вжитку», – поінформували також на Львівській митниці.

«Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, у такі країни, якПольща (31,7%), Німеччина (16,1%), Чехія (9,3%). Експортували в основному проводи ізольовані, меблі для сидіння , інші меблі та їх частини», – повідомили також на Львівській митниці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації