Львівські митники перешкодили підприємцю заощадити

16:54 20 вересня 2017 р.

Підприємець вніс до декларації неправдиві відомості.

У прес-службі Львівського обласного управління ДФС повідомили сьогодні, 20 вересня, що про результати перевірки вантажу, який прибув у пункт пропуску «Рава-Руська».
– кухонного глазурованого посуду, виготовленого з кам’яної кераміки й вагою майже 3,6 тисячі кілограмів та вартістю понад 13 тисяч євро. Згідно з товаросупровідними документами, відправник товару – одна з польських компаній, а отримувач – приватне торгово-виробниче мале підприємство в Стрий Львівської області.
Львівські митники скерувализ метою перевірки цієї зовнішньоекономічної операції запити до польської компанії відправника та компанії-декларанта, відтак, встановили, що товаросупровідні документи, подані до митного контролю в Україні, є відмінними від документів, оформлених митними органами Польщі, в частині опису переміщуваного товару та коду товару. Відповідно до отриманих документів встановлено, що на митну територію України переміщували фарфор столовий, за який треба сплатити 10% мита, а не 5%, як задекларовано.
Отже, керівник приватного підприємства з метою зменшення сплати до бюджету України сум обов’язкових платежів (мита) організував переміщення товарів з приховуванням від митного контролю з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Відтак,праву скерують до суду.
Про це повідомили сьогодні, 20 вересня, в прес-службі Львівського обласного управління ДФС.

dailylviv.com

До теми

17:42 15 квітня 2021 р.

Земля горить під ногами військовослужбовців Росії біля кордону з Україною

Масштабні пожежі охопили кілька сіл у Воронезькій області Росії. Серед них суттєво постраждала і Маслівка, куди країна-агресор масово стягувала свою військову техніку.

Рубрика: Ситуації

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу