Львівські митники передали поліції більше трьох тисяч одиниць зброї й боєприпасів

17:35 27 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/lviv.customs

У п’ятницю, 27 вересня, в адміністративному приміщенні Львівської митниці відбулося передавання органам Національної поліції зброї, вилученої працівниками митниці та конфіскованої за рішенням суду.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Свого часу цю зброю та боєприпаси вилучили працівники Львівської митниці ДФС під час незаконного переміщення через митний кордон України. Після експертиз, оцінки майна та рішень судів за дорученням виконавчої служби зброю передали представникам Головного управління Національної поліції у Львівській області для подальшого розпорядження ним».

«Зброя, боєприпаси та складові частини, які вилучені згідно з протоколами про порушення митних правил, за висновками експертного дослідження НДЕКЦ МВС України належить до категорії холодної зброї, колюче-рублячої дії, та вогнепальної нарізної зброї, а також луки, які мають технічну забезпеченість, достатні вражаючі властивості та відносяться до механічно метальної холодної зброї, які виготовлені промисловим способом. Серед переданих одиниць зброї – карабіни, луки, арбалети, ножі, набої, спецзасоби, основні частини та деталі до вогнепальної гладкоствольної та нарізної зброї (стволи, магазини, спускові колодки з курком, затвори в зібраному стані) тощо», – поінформували також в обласному управлінні ДФС та опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 27 лютого 2020 р.

На Львівщині шукають в озері потопельника

26 лютого о 19:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в озері в селі Гологори на Золочівщині під час плавання на надувному човні впали у воду троє людей, у тому числі – дитина 2012 року народження.

Рубрика: Ситуації