Львівські митники оформили за місяць товарообіг на 6,6 млрд. гривень

17:50 3 березня 2017 р.

Імпорт продовжує переважати над експортом.

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України повідомили сьогодні, 3 березня: «Впродовж січня 2017 року у зоні діяльності Львівської митниці здійснено митне оформлення зовнішньоторговельних операцій суб`єктів господарської діяльності на суму близько 6,6 млрд. гривень. З цієї кількості імпортовано товарів на суму понад 4,4 млрд. гривень, експортовано на суму близько 2,2 млрд. гривень, що складає відповідно 66% (імпорт) та 34% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року цей обсяг збільшився на 55%, при цьому, об’єми імпорту збільшились на 62%, а експорту – на 43%».

«Імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався, в основному, з Польщі (34,9%,) Німеччини (21,4%), Угорщини (4,8%). Серед основних імпортних товарів були проводи ізольовані (4,7% від загалу), вживані речі (4,2% від загалу), машини автоматичного оброблення інформації та їх блоки (3,7% від загалу)», – повідомили також сьогодні, 3 березня, у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу