Львівські міліціонери вивчатимуть ділову українську мову, етику й психологію управління

20:20 22 червня 2015 р.

  • 0


Фото: unian.ua

У липні всі співробітники міліції Львівщини прослухають курси лекцій з ділової української мови, етики, психології та комунікації зі ЗМІ.

Сьогодні, 22 червня, у Львівському обласному управлінні МВС відбулася презентація проекту «Успішна міліція – успішна держава», підготовленого фахівцями Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Проект втілюється у рамках реформування органів внутрішніх справ Львівщини та складається з кількох навчальних курсів.

Очільник міліції Львівщини полковник міліції ДмитроЗагарія зазначив: «Я дійшов висновку, що нашим працівникам необхідно навчитися спілкуватись з громадянами, а також зі своїми колегами по роботі. Працівники нової поліції повинні вміти правильно спілкуватись у будь-якій ситуації». 

Як повідомила під час презентації кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук і філософії Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ірина Киянка, ідея проекту «Успішна поліція – успішна держава» виникла в першу чергу тому, що суспільство потребує змін. «Працівників міліції навчатимуть ділової української мови, етики, психології управління, а також комунікації з ЗМІ. Навчання почнуться у липні і відбуватимуться у форматі круглого столу. Плануємо, що їх пройдуть усі працівники ОВС Львівщини», – повідомила Ірина Киянка.

Керівники Львівського обласного управління МВС підтримали ідею проведення таких навчань. Зокрема, заступник начальника Львівського обласного управління МВС, полковник міліції Руслан Домніцак, зазначив

«Я глибоко переконаний, що ми самі повинні робити ці зміни. Не чекати вказівки, а вдосконалюватись самим. Сьогоднішній кваліфікаційний рівень наших працівників є недостатнім – і це треба визнати. Але не просто визнати – а підіймати рівень своєї освіти. Той курс, який нам запропонували – необхідний кожному з нас, адже ми працюємо з людьми і для людей».

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:17 1 червня 2020 р.

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

6 поїздів далекого сполучення розпочнуть свою роботу: потяги №1/2 Івано-Франківськ-Костянтинівка, №7/8 та №749-750 Київ-Івано-Франківськ, №29/30 Київ-Ужгород, №98/97 Ковель-Київ та №772/771 Хмельницький-Київ.

Рубрика: Ситуації

12:16 1 червня 2020 р.

Львів скерував спортсменів-пікетувальників до обласної влади

Під стінами Львівської міської ради зібрались пікетувальники, які вимагали відкриття спортивних центрів і басейнів. З ними зустрівся керівник міського управління спорту Антон Нікулін.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

Карантин не зменшив податки найбільших підприємств торгівлі на Львівщині

Людина з Червонограда очолила департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА

На ПП "Краківець" митники знайшли сигарети у вантажівці з брикетами

Літо в Карпатах почалося снігом: тепло прийде через тиждень

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу