Львівські міліціонери вивчатимуть ділову українську мову, етику й психологію управління

20:20 22 червня 2015 р.


Фото: unian.ua

У липні всі співробітники міліції Львівщини прослухають курси лекцій з ділової української мови, етики, психології та комунікації зі ЗМІ.

Сьогодні, 22 червня, у Львівському обласному управлінні МВС відбулася презентація проекту «Успішна міліція – успішна держава», підготовленого фахівцями Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Проект втілюється у рамках реформування органів внутрішніх справ Львівщини та складається з кількох навчальних курсів.

Очільник міліції Львівщини полковник міліції ДмитроЗагарія зазначив: «Я дійшов висновку, що нашим працівникам необхідно навчитися спілкуватись з громадянами, а також зі своїми колегами по роботі. Працівники нової поліції повинні вміти правильно спілкуватись у будь-якій ситуації». 

Як повідомила під час презентації кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук і філософії Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ірина Киянка, ідея проекту «Успішна поліція – успішна держава» виникла в першу чергу тому, що суспільство потребує змін. «Працівників міліції навчатимуть ділової української мови, етики, психології управління, а також комунікації з ЗМІ. Навчання почнуться у липні і відбуватимуться у форматі круглого столу. Плануємо, що їх пройдуть усі працівники ОВС Львівщини», – повідомила Ірина Киянка.

Керівники Львівського обласного управління МВС підтримали ідею проведення таких навчань. Зокрема, заступник начальника Львівського обласного управління МВС, полковник міліції Руслан Домніцак, зазначив

«Я глибоко переконаний, що ми самі повинні робити ці зміни. Не чекати вказівки, а вдосконалюватись самим. Сьогоднішній кваліфікаційний рівень наших працівників є недостатнім – і це треба визнати. Але не просто визнати – а підіймати рівень своєї освіти. Той курс, який нам запропонували – необхідний кожному з нас, адже ми працюємо з людьми і для людей».

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

23:22 12 травня 2021 р.

Завтра на Львівщині відновлять сполучення між частинами дороги Львів-Луцьк, де обвалилася секція мосту

Від 13 травня відновлюють сполучення між частинами дороги "Львів-Луцьк", де обвалилася секція мосту у селі Гайок. Обласні маршрутки доїжджатимуть до обваленого моста, пасажири переходитимуть пішохідним переходом, і з іншої сторони річки Західний Буг пересідатимуть на автобус цього ж рейсу.

Рубрика: Ситуації

19:32 12 травня 2021 р.

У Львові - нашестя гадюк. Влада порадила звертатися в ДСНС

У Львові місцеві жителі виявили велику популяцію гадюк. Зазвичай ці плазуни не наближаються близько до людей, проте у мікрорайоні Рясне-2 вони живуть біля школи й навіть заповзають у під'їзди.

Рубрика: Ситуації

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу