Львівські кінологи-митники – кращі в Україні

14:45 6 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook»

Кінологічну команду Львівської митниці визнано кращим кінологічним структурним підрозділом серед митниць за результатами роботи у 2017 році.

Про це повідомили сьогодні, 6 лютого, у Львівському обласному управлінні ДФС, де також розповіли: «У Києві, де відбувалась спеціальна підготовка керівників відділів (секторів) кінологічного забезпечення за тематикою «організація кінологічного забезпечення у Державній фіскальній службі України», керівнику львівських кінологів було вручено кубок «Кращий кінологічний підрозділ 2017».

«Львівські кінологи у 2017 році виявили 115 випадків переміщення наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів, що майже удвічі більше, аніж у 2016 році. Окрім того, впродовж 2017 року інспектори-кінологи Львівської митниці ДФС відзначились у двох змаганнях кінологічних команд», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«За результатами змагань у Тернополі, бронзовим призером з пошуку наркотичних засобів став інспектор-кінолог Мирослав Манишин з лабрадором Кондором. А в Києві переможцем з пошуку тютюнових виробів став інспектор-кінолог Володимир Добровольський з лабрадором Лакі», – повідомили також на Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото з Києва.

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу