Дорожники Львівщини й Підкарпатського воєводства домовилися співпрацювати

16:20 24 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У четвер, 24 листопада, керівники Служби автомобільних доріг у Львівській області та управління доріг польського Підкарпатського воєводства підписали декларацію намірів співпраці.

Про це повідомили сьогодні, 24 листопада, в прес-службі Львівської облради, де також поінформували, що цю декларацію було підписано під час виїзного спільного засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща. Зокрема сторони задекларували готовність до співпраці щодо реалізації спільних транскордонних проектів та ініціатив – створення безпекового середовища в межах транскордонних транспортних  коридорів, покращення та розбудова дорожньої інфраструктури, в тому числі на ділянці Синява – Олєшице – державний кордон на відтинку Любачів – Башня Гурна та Башня Гурна – Горинець Здруй.

Натомість у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації уточнили, що свої підписи під декларацією про співпрацю поставили керівник служби автомобільних доріг у Львівській область Руслан Кандибор та директор Підкарпатського управління воєводських доріг у Ряшеві Пьотр Мьонсо. Участь в урочистому підписанні взяли також голова ЛОДА Олег Синютка, голова облради Олександр Ганущин, перший заступник міністра інфраструктури України Євген Кравцов, голова комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща Богдан Жоньца, депутати Сейму, підкарпатський воєвода Ева Леніарт, маршалок Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль і голова комітету з питань транспорту Верховної Ради України Ярослав Дубневич.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини