Львівські фіскали забезпечили надходження 29,5 млн. гривень до бюджету

12:30 30 травня 2019 р.


Фото: epravda.com.ua

За результатами діяльності юридичного управління фіскальної служби Львівщини до бюджету надійшли 29,5 млн. гривень.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «З усіх категорій справ, розглянутих у 2019 році станом на 1 травня, на користь територіальних органів ДФС у Львівській області вирішено 168 справ на суму 162,4 млн. гривень, з них по 42 справах на суму 25,3 млн. гривень провадження закінчено. На користь платників податків станом на звітну дату вирішено 90 справ на суму 40,4 млн. гривень, з них по 24 справах на суму 9,8 млн. гривень провадження закінчено».

«Упродовж січня-квітня 2019 року у справах, стороною в яких виступали податкові органи Львівської області, надійшло – 29,5 млн. гривень. Зокрема, у справах за позовами до територіальних органів ДФС у Львівської області – 8,3 млн. гривень (справи про визнання недійсними податкових повідомлень – рішень); у справах за позовами податкових органів Львівської області до платників податків – 21,3 млн. гривень, з них у справах про стягнення податкової заборгованості – 20,7 млн. гривень; у справах про визнання боржника банкрутом – 0,5 млн. гривень», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу