Львівські екологічні інспектори зафіксували перевищення норм шкідливих сполук на Сокальщині

19:05 28 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, фахівці обласної екологічної інспекції зауважили перевищення гранично допустимих норм концентрацій амонію – у понад 13 разів, фосфатів – у 10, поверхнево-активних речовин – у 7,8.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 28 квітня, «Щоденному Львову»:

«Фахівці Державної екологічної інспекції у Львівській області досліджують проби води та ґрунту, відібрані на місці нещодавно виявленого скотомогильника на Сокальщині. За результатами аналізу води у місці захоронення решток тварин, зафіксовано перевищення гранично допустимих норм концентрацій низки шкідливих сполук.

Зокрема, амонію – у понад 13 разів, фосфатів – у 10, поверхнево-активних речовин – у 7,8. Разом із тим, спеціалісти інспекції виявили й перевищення викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Як розповів начальник екоінспекції Роман Дасюк, це лише перші результати лабораторних досліджень. «Перевірка триватиме 10 днів, на завершення якої ми матимемо комплексний аналіз ґрунту та води», – пояснив він.

За розрахунками фахівців, загальна площа несанкціонованого скотомогильника становить 4 900 кв. м, з яких 425 кв. м – територія підприємств, що розташовані поруч.

Нагадаємо, що у рамках кримінального провадження розпочато позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Євро-Комерс» та ТзОВ «Галичпродукт», які в межах Бендюзького лісництва розробляють і переробляють м’ясо свійських тварин.

За словами Романа Дасюка, до прокуратури Сокальського району також скеровано подання про перевірку ще одного підприємства – ТзОВ «Інкомінвест», що теж здійснює комерційну діяльність на цій території. Перших результатів і рішень з цього приводу варто очікувати 6 травня.

Несанкціонований скотомогильник виявили минулого тижня у межах Бендюзького лісництва Радехівського лісомисливського господарства. Обстеження місця здійснили директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Олексій Балицький, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Роман Дасюк, голова Сокальської РДА Львівської області Олег Кожушко, спеціалісти Державної екологічної інспекції у Львівській області, представники Сокальського райвідділу міліції та районної прокуратури».

dailylviv.com

До теми

08:46 25 травня 2022 р.

Три ракети вдарили по двох районах Запоріжжя

У Гуляйполі внаслідок російських артилерійських атак горіли господарські споруди, складські приміщення і транспортувальна стрічка елеватора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу