Львівські десантники здійснили марш у зоні АТО

14:46 21 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Артилеристи-десантники окремої аеромобільної бригади вкотре довели, що будь-якої миті готові ефективно виконувати бойові задачі.

«Десантники-артилеристи здійснили навчальний марш в район виконання завдань, де виконали вогневе ураження цілі», – повідомили сьогодні, 21 лютого, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«У зоні АТО, один з підрозділів 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ (місце її постійної дислокації – Львів. – «ЩЛ») провів заняття з бойової підготовки, в ході якого було відпрацьовано переміщення в район виконання завдань і виконання вогневого завдання щодо знищення цілі. Заняття проводилося в складі гаубичної самохідно-артилерійської батареї з використанням самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика».

Дії підрозділу прокоментував начальник штабу: «Військовослужбовці гаубичної самохідно-артилерійської батареї з району зосередження у похідному порядку здійснили маршу в район вогневих позицій. Згодом з непідготовлених позицій, без попередньої розвідки батарея виконала вогневе завдання». 

Артилеристи-десантники окремої аеромобільної бригади вкотре довели, що будь-якої миті готові ефективно виконувати бойові задачі».

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікуали фоторепортаж з навчань.

dailylviv.com

До теми

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу