Львівські десантники вдосконалювали знання в Литві

20:20 13 жовтня 2018 р.


Фото: facebook.com/80brigade

У Литві завершилося багатонаціональне командно-штабне навчання «Кленова Арка», які відбулися за участю військовослужбовців Збройних Сил України.

Про це повідомили в суботу, 13 жовтня, в прес-службі львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, де також розповіли: «Впродовж двох тижнів в одному з навчальних центрів Збройних сил Литовської Республіки вдосконалювали в межах навчання «Кленова Арка» свої знання та навички з проведення стабілізаційних та миротворчих операцій військовослужбовці Збройних сил Литви, Польщі, України, Грузії, Чорногорії, Румунії та Туреччини.  Україну на цьогорічному навчанні представляли майже 60 військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

«Для ознайомлення із заключною фазою навчання прибули військові високопосадовці з країн-учасниць. Україну представляли посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський, заступник командувача Десантно-штурмових військ ЗС України полковник Олег Гуть та командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак», – поінформували також у 80-й бригаді.

«Гості оглянули штаб багатонаціонального батальйону, секції та підрозділи, що беруть участь та відповідають за організацію й проведення навчання, поспілкувались з учасниками навчання «Кленової Арки». Полковник Олег Гуть під час спілкування з українськими військовими наголосив, що навчання «Кленова Арка» стали основою для формування професійних навичок за стандартами НАТО в українських військових, що в загальному пришвидшує процес переходу ЗС України на стандарти НАТО в цілому», – розповіли також у 80-й бригаді.

«Під час церемонії закриття навчання «Кленова Арка» за активну участь та успішне виконання всіх покладених завдань було нагороджено кращих військовослужбовців пам’ятними відзнаками. За попередніми планами, навчання «Кленова Арка – 2019» проходитиме наступного року в Україні», – повідомили також у прес-службі львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ та опублікували фоторепортаж із Литви.

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу