Львівські десантники тренуються в Польщі

18:05 11 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

У неділю, 11 грудня, на полігоні «Демба» в Польщі розпочалися міжнародні командно-штабні навчання «Common Challenge», в якому беруть участь командування Литовсько-Польсько-Української бригади та десантно-штурмового батальйону Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Під час урочистої церемонії відкриття навчань «Common Challenge» одночасно з виконанням державних гімнів Республіки Польща, Литовської Республіки та України на щогли підняли прапори країн трьох країн-учасниць. Відтак, керівники навчання здійснили обхід підрозділів та привітали понад 400 військовослужбовців-учасників з початком маневрів.

За словами заступника командира Литовсько-Польсько-Української бригади, полковника Володимира Юданова, навчанням «Common Challenge» завершується річний цикл підготовки багатонаціональної бригади. До цього управління та штаби приданих підрозділів залучалися до низки навчань на території Польщі і України та пройшли етапи злагодження. Під час «Common Challenge» штаб Литовсько-Польсько-Української бригади має на меті довести готовність прийняти під командування тактичні підрозділи та професійно управляти їх діями під час операцій з кризового реагування та з підтримки миру.

«Це сертифікаційне навчання відчинає двері для майбутнього розвитку Литовсько-Польсько-Української бригади та буде ще одним аргументом на користь існування багатонаціональних військових з’єднань і участі України в них», – підсумував полковник Володимир Юданов.

Про це повідомили сьогодні, 11 грудня, в прес-службі міністерства оборони України. Як інформував «ЩЛ», штаб десантно-штурмового батальйону львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади буде тренуватися на полігоні «Демба» з 11 до 16 грудня.

dailylviv.com

До теми

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

17:22 20 січня 2021 р.

ДТП на Яворівському полігоні: у госпіталі повідомили про стан військових, серед яких дві жінки

На Львівщині вісьмом військовослужбовцям, яких госпіталізували з травмами після ДТП біля Яворівського полігону, надано кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичному центрі Західного регіону.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу