Львівські десантники отримали нагороди

14:40 13 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/80brigade

У 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді вітали військових, які повернулись з району операції Об’єднаних сил.

Про це повідомили в четвер на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Сьогодні, 13 червня на стройовому плацу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в урочистій обстановці вітали військовослужбовців, що повернулись із виконання завдань з району проведення операції Об’єднаних сил. Розпочались заходи з хвилини мовчання за полеглими воїнами–десантниками, військові та гості поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим, військовий капелан бригади Михайло Дулька разом із запрошеними священнослужителями відправили панахиду за загиблими» .

«Командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, полковник Володимир Шворак, звернувся до військовослужбовців зі словами подяки за успішне виконання бойового завдання, висловив впевненість що і надалі особовий склад бригади буде з честю та гідністю служити народу України. До привітань військовослужбовців також долучились начальник Львівського гарнізону – начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови Львова Андрій Москаленко, депутат Львівської міської ради Олена Пасевич та нші гості урочистого дійства», – поінформували також у 80-й бригаді.

«У ході урочистостей військовослужбовцям 80-ї окремої десантно-штурмової бригади вручено чергові військові звання, нагороджено державними нагородами, відзнаками та грамотами командира 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. За сумлінне виконання конституційного обов’язку десантники отримали нагороди від місцевих органів влади та начальника Львівського гарнізону», – повідомили також у 80-й бригаді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу