Львівські десантники освоюють новий «Курс стрільб»

14:32 26 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України беруть участь в заняттях з бойової підготовки, які відбуваються на базі Яворівського полігону.

Про це повідомили в п’ятницю, 26 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Впродовж польового виходу вони набуватимуть нових знань, вмінь і навичок, що є вкрай необхідними для якісного вирішення бойових завдань та підтримання встановленої бойової готовності. До навчального комплексу включено заняття з тактико-спеціальної, спеціальної, вогневої, тактичної підготовки тощо».

Заступник командира бригади, підполковник Олег Баляс, зазначив: «Якісна підготовка десантника – запорука виживання на полі бою та блискавичного виконання поставлених перед ним завдань. Важливість систематичних занять з бойової підготовки й постійного контролю рівня індивідуальної підготовки кожного бійця-десантника доведена в бойових умовах та продиктована активністю залучення особового складу до виконання завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил. Тому прагнемо якомога ефективніше використати час, що відведений на польову виучку та залучити до навчання максимальну кількість особового складу

Підполковник наголосив: «Левову частку навчального часу відведено інструкторсько-методичним та практичним заняттям з вогневої підготовки згідно з новим «Курсом стрільб». Під опікою досвідчених інструкторів бригади військовослужбовці не лише поновлюють знання з питань дотримання заходів безпеки та правил поводження зі зброєю, а й знайомляться та практично відпрацьовують прийоми швидкісної стрільби».

«Військовослужбовці вчаться вірно готуватися до стрільби, займати стійке положення, швидко виконувати заряджання зброї, пановують методику виконання пострілу установлення прицілу та перевідника на потрібний вид вогню, аспекти прицілювання, спуску курка та утримання зброї при стрільбі, негайному припиненню стрільби (повному та тимчасовому) з різних положень тощо,  відпрацьовують практичні вправи ведення стрільби з різних положень, елементи швидкісного перезаряджання, усунення затримок, внесення вірних поправок під час ведення вогню зі штатної стрілецької зброї. В межах занять, з-поміж інших дисциплін, десантники опановують й ази надання першої медичної допомоги на полі бою під вогнем противника та вивчають нюанси мінно-вибухової справи», – поінформували також у міністерстві оборони України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини