Львівські десантники опановують стрибки з парашутом

12:15 19 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

Військовослужбовці 3-ї батальйонно-тактичної групи львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади виконували на Буковині в межах планових заходів бойової підготовки стрибки з парашутом.

Про це повідомили у міністерстві оборони України, де також розповіли: «До виконання стрибків залучено було весь особовий склад військової частини, а це офіцери, військовослужбовці контрактної та строкової служби, чоловіки та жінки. Десантування особового складу здійснювалося з вертольоту Мі-8 армійської авіації Сухопутних військ з висоти 600 та 800 метрів».

«Досвідчені інструктори з повітрянодесантної підготовки особливу увага приділяли під час занять військовослужбовцям, які уперше здійснювали стрибок з парашутом. Загалом, щоденно здійснюється близько 200 стрибків», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Напередодні стрибків десантники пройшли напружену повітрянодесантну підготовку. Вивчали матеріальну частину людських десантних парашутів, укладання основного та запасного парашутів, дії десантників на борту літального апарату, дії в повітрі та дії в момент приземлення – все те, що потрібно десантнику для успішного і безпечного здійснення стрибка з парашутом», – повідомили також у міністерстві оборони.

Один із воїнів-десантників відзначив: «Кожен, хто у своєму житті переступив через рампу та відчув шалений приплив адреналіну, ніколи не забуде неймовірне відчуття від стрибка з парашутом».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:05 28 лютого 2020 р.

Вогонь знищив будівлю у Львові

У п’ятницю, 28 лютого, о 01:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній безгосподарській будівлі на вулиці Під Голоском у Львові.

Рубрика: Ситуації