Львівські десантники навчають у Липниках авіаторів

23:58 9 листопада 2016 р.

На базі радіотехнічної бригади у Липниках на Львівщині розпочалися навчальні збори сержантів і старшин підрозділів Повітряних Сил восьми західних областей України.

Сержантів і старшин Повітряних Сил навчають у Липниках тактиці наземного бою. Зокрема – захоплювати будинки й брати полонених. Прес-офіцер Повітряного командування «Захід», майор Ірина Баранова, пояснила: «Ведення наземного бою не є основним завданням повітряних сил. Але більше половини наших підрозділів пройшли АТО і продовжують виконують завдання на передовій. В умовах гібридної війни бійцям потрібно бути готовим до всього. Ми запросили інструкторів зі львівської 80-ї десантно-штурмової бригади, у якої великий бойовий шлях. Вони підготують понад три десятки наших старшин і сержантів аби вони могли передати ці навики своїм підрозділам».

Серед інструкторів – ще й старший офіцер центру управління та оповіщення підполковник Віктор Царьов, який воював під Донецьким аеропортом у зведеному загоні Повітряних Сил «Дика качка», який розповів «Ми відпрацьовували такі тактичні елементи як відбиття флангових атак та атаки з фронту, захоплення полоненого і відхід групи в разі вогневого зіткнення з противником, бій в приміщенні та роботу стрільців в парі. Результатами роботи групи задоволений. Бійці з поставленим завданням впорались».

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

11:09 4 серпня 2021 р.

Іноземців штрафуватимуть за порушення правил перебування в Україні з 7 серпня

7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».

Рубрика: Ситуації

10:58 4 серпня 2021 р.

Не всіх, хто перетне кордон в Україну з 5 серпня, зобов'яжуть до самоізоляції: 10 винятків з нових правил

Від обов'язкової самоізоляції звільняють осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу