Львівські депутати не підтримали рішення про сорок мільйонів гривень для облради

14:34 11 липня 2019 р.

  • 0
  • 801


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати Львівської міськради не підтримали в четвер, 11 липня, на сесії рішення про спрямування мільйонів гривень для обласної ради, яка натомість мала передати місту приміщення Центру опіки миріт на вулиці Короленка.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Міський голова Львова запевнив, що не допустить, аби це приміщення знову виставили на аукціон, тому до 1 серпня мають намір скликати ще одне засідання сесії Львівської міської ради».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Ми ці приміщення не купуємо. Вони нам передають це приміщення безоплатно. Ми даємо субвенцію на область, і більша сума цих коштів буде скерована на розвиток міста Львова, бо ми є частиною області. Така принципова домовленість є. Це приміщення ми будемо використовувати під Центр опіки дітей-сиріт. Це принципова позиція. Подяка церкві, яка бере на себе цю роботу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 17 жовтня 2019 р.

На Львівщині ремонтують дорогу «Київець-Волиця»

У селі Держів у Миколаївському районі Львівської області ремонтують автомобільну дорогу загального користування місцевого значення С140916 «Київець-Більче-Волиця».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 522

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу