Львівські депутати не підтримали рішення про сорок мільйонів гривень для облради

14:34 11 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати Львівської міськради не підтримали в четвер, 11 липня, на сесії рішення про спрямування мільйонів гривень для обласної ради, яка натомість мала передати місту приміщення Центру опіки миріт на вулиці Короленка.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Міський голова Львова запевнив, що не допустить, аби це приміщення знову виставили на аукціон, тому до 1 серпня мають намір скликати ще одне засідання сесії Львівської міської ради».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Ми ці приміщення не купуємо. Вони нам передають це приміщення безоплатно. Ми даємо субвенцію на область, і більша сума цих коштів буде скерована на розвиток міста Львова, бо ми є частиною області. Така принципова домовленість є. Це приміщення ми будемо використовувати під Центр опіки дітей-сиріт. Це принципова позиція. Подяка церкві, яка бере на себе цю роботу».

dailylviv.com

До теми

21:22 19 січня 2022 р.

Львівщина опинилась у помаранчевій зоні

Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС, яке ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА у зв’язку з поширенням на території області коронавірусної інфекції.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу