Львівське управління юстиції оголосило відкритий конкурс на 35 вакантних посад | Новини Львова

Львівське управління юстиції оголосило відкритий конкурс на 35 вакантних посад

11:14 11 червня 2015 р.

  • 0
Будівля Львівського обласного управління юстиції на площі Маркіяна Шашкевича, 1

Будівля Львівського обласного управління юстиції на площі Маркіяна Шашкевича, 1
Фото: google.com/maps

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад у територіальних підрозділах цих органів.

Про це "Щоденний Львів" повідомили в головному територіальному управлінні юстиції.

У рамках відкритого конкурсу запропоновано 35 посад, серед яких - державні виконавці, державні реєстратори, головні та провідні спеціалісти, а також начальники відділів. До більшості із претендентыв на цы посади вимагають лише юридичну освіту, а стаж роботи є необов’язковий, за винятком вакансій начальників відділів, де необхідним є досвід роботи.

Як зазначив в.о.начальника управління Ярослав Жукровський, у рамках наших конкурсів ми плануємо залучити до державної служби у районах молодих фахівців із ключовою мотивацією – бажанням ефективно працювати у сфері юстиції.

Оголошення відкритого конкурсу на ці посади  дасть можливість розпочати системне, поступове та якісне оновлення кадрового потенціалу структурних підрозділів – принципово без хабарів і телефонних дзвінків чи близьких родинних зв’язків. Конкурсна комісія на відкритих засіданнях за безпосередньою участю громадськості оцінюватиме спроможність кандидатів реалізувати себе в системі органів юстиції, - підкреслив Ярослав Жукровський.

Окрім цього, ще у червні заплановано оголошення про проведення ще одного конкурсу, але вже на керівні посади начальників і заступників начальників районних управлінь юстиції. Такі конкурси будуть оголошені за результатами роботи Кадрової комісії та рекомендацій громадськості щодо доцільності перебування ряду осіб на відповідних посадах.

Нагадаэмо, що Міністерство юстиції України також оголосило відкритий конкурс на посади заступників начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області, оскільки 27 червня закінчується термін роботи усіх попередніх заступників начальника у структурі управління.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 3 серпня 2020 р.

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області та управлінням патрульної поліції у Львівській області провели ряд заходів державного контролю щодо припинення нелегальних перевезень.

Рубрика: Ситуації

14:41 3 серпня 2020 р.

Укрзалізниця припинила продаж квитків у червоні зони

Продаж квитків на поїзди далекого сполучення до станцій Луцьк та Тернопіль і зворотно було закрито відповідно до рішення регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Протокол рішення Укрзалізниця отримала 31 липня о 19:10.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор

У Львові через замінування трьох судів евакуювали 200 людей

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Призупинили потяги з Тернополя до Красного і Ходорова

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу