Потяги Львівської залізниці перевезли до Одеси близько 50 тисяч пасажирів уже за перші три тижні літа

17:37 29 червня 2015 р.


Фото: зі сторінки Львівської залізниці в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Поїзди до Азовського узбережжя також заповнені на 99%.

Найбільшою популярністю серед пасажирів Львівської залізниці на початку цьогорічного літнього сезону користуються подорожі до Одеси. І цілорічні, і додаткові потяги завантажені на 99%. Упродовж трьох тижнів червня ними подорожували 49 тисяч 656 пасажирів.

Також на 99% заповнені потяги до Азовського узбережжя – №086 сполученням Львів-Новоолексіївка та №088 Ковель-Ноолексіївка. За 21 день літа ними скористалися 16 тисяч 35 пасажирів. Дещо менш завантажений напрямок до Херсону. На два потяги, №№110 та 256 сполученням Львів-Херсон, за цей період купили 15 тисяч 701 квиток, або 85% від запропонованих.

Під час літнього періоду з Львівської залізниці до Одеси курсують п’ять потягів: №026 Львів-Одеса, №136 Чернівці-Одеса, №228 Львів-Одеса, №107 Ужгород-Одеса, №084 Ковель-Одеса. До станції Новолексіївка можна доїхати поїздами №086 Львів-Новоолексіївка та №088 Ковель-Новоолексіївка. До Херсону курсують також два потяги зі Львова – №№110 та 256.

Зважаючи на перспективний пасажиропотік, заселеність поїздів залізничники вивчають можливість призначення додаткових поїздів у південному напрямку. Львівська залізниця закликає пасажирів заздалегідь планувати поїздки та купувати квитки на потяги, аби уникнути проблем із відсутністю вільних місць.

Продаж квитків відкривається за 45 діб до відправлення потягів, а перевірити їх наявність, забронювати чи купити можна у залізничних касах чи на сайтіwww.booking.uz.gov.ua. Про це повідомили в прес-центрі Львівської залізниці.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу