Львівська радіотехнічна бригада виконала завдання навчань «Карпатська брама-2015»

10:36 5 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Управління й підрозділи Львівської радіотехнічної бригади відпрацьовували передачу управління на запасний командний пункт з одночасною перевіркою елементів охорони та оборони позицій, протидії умовним диверсійно-розвідувальним групам.

Триває завершальний етап двоступеневих командно-штабних навчань «Карпатська брама-2015» за участю частин радіотехнічних військ та авіації у сімох областях західного регіону України. Підбиваючи попередні підсумки, командир повітряного командування генерал-майор В’ячеслав Шамко зазначив, що особовий склад, відчуваючи важливість масштабного заходу, з особливою відповідальністю виконав поставлені завдання.

«Екіпажі винищувальної авіації на високому рівні виконали завдання зі знешкодження умовного повітряного противника», – зазначив генерал-майор В’ячеслав Шамко. Управління та підрозділи Галицько-Волинської радіотехнічної бригади виконали завдання передислокації та передання управління між командними пунктами.

Львівська радіотехнічна бригада відпрацьовувала передачу управління на запасний командний пункт з одночасною перевіркою елементів охорони та оборони позицій, протидії умовним диверсійно-розвідувальним групам. Особовий склад, озброєння та військова техніка повертаються до місць постійної дислокації.

Про це повідомили сьогодні, 5 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу