Львівська радіотехнічна бригада виконала завдання навчань «Карпатська брама-2015»

10:36 5 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Управління й підрозділи Львівської радіотехнічної бригади відпрацьовували передачу управління на запасний командний пункт з одночасною перевіркою елементів охорони та оборони позицій, протидії умовним диверсійно-розвідувальним групам.

Триває завершальний етап двоступеневих командно-штабних навчань «Карпатська брама-2015» за участю частин радіотехнічних військ та авіації у сімох областях західного регіону України. Підбиваючи попередні підсумки, командир повітряного командування генерал-майор В’ячеслав Шамко зазначив, що особовий склад, відчуваючи важливість масштабного заходу, з особливою відповідальністю виконав поставлені завдання.

«Екіпажі винищувальної авіації на високому рівні виконали завдання зі знешкодження умовного повітряного противника», – зазначив генерал-майор В’ячеслав Шамко. Управління та підрозділи Галицько-Волинської радіотехнічної бригади виконали завдання передислокації та передання управління між командними пунктами.

Львівська радіотехнічна бригада відпрацьовувала передачу управління на запасний командний пункт з одночасною перевіркою елементів охорони та оборони позицій, протидії умовним диверсійно-розвідувальним групам. Особовий склад, озброєння та військова техніка повертаються до місць постійної дислокації.

Про це повідомили сьогодні, 5 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу