Львівська ОДА спрямувала на ремонт доріг 9,8 млн. гривень

18:00 29 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

Львівська облдержадміністрація скерувала минулого тижня на заробітну плату, енергоносії, медикаменти, харчування та інші першочергові видатки 53,2 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 29 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На ремонт та утримання автомобільних доріг спрямовано 9,8 млн. гривень, на оплату за автомобілі швидкої медичної допомоги обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – п’ять мільйонів гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 3,8 млн. гривень».

«На розвиток освіти скеровано 2,3 млн. гривень, на придбання обладнання та комп'ютерної техніки для ТРК «Перший Західний» – 2,1 млн. гривень, на підтримку та розвиток агропромислового виробництва – 0,5 млн. гривень, на фінансування заходів з рятування на водах – 0,3 млн. гривень, охорону і збереження культурної спадщини – 0,2 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Крім того, перераховано місцевим бюджетам субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот 38,1 млн. гривень, а на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 1,2 млн. гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини