Львівська ОДА співпрацює з польською держагенцією

10:45 9 квітня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів зустрівся з директором Державної агенції з вирішення проблем, пов’язаних з алкоголем Республіки Польща («PARPA») Кшистофом Бжускою та представниками міждержавного об’єднання «Мережа алкогольної політики в Європі» («APN»).

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «В межах зустрічі порушили питання продовження співпраці у вирішенні проблем, пов'язаних з алкоголем».

Роман Филипів зазначив: «Для Львівщини як для України проблематика боротьби з алкоголізмом надзвичайно актуальна, тому співпраця дасть можливість побудувати таку політику протидії алкоголізму, яка є у розвинених європейських країнах. До цієї роботи залучені різні інституції та різні фахівці, від соціальних працівників до установ охорони здоров'я. Для нас зараз важливо почути нові думки, дізнатись про прогресивні практики, навчитись застосовувати їх тут, на Львівщині».

«Під час зустрічі відбулась презентація Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо співпраці Львівської облдержадміністрації з міжнародними організаціями у вирішенні проблем, повязаних з алкоголем та наркотиками», – поінформували також в облдержадміністрації.

Кшистоф Бжуска наголосив: «Наша співпраця із Львівською областю триває уже чотири роки. Завдяки спільній роботі нам вдалося об'єднати зусилля та ділитися досвідом з фахівцями усієї Європи. У Польщі ця робота розпочалась більше тридцяти років тому, однак ще до сьогодні ми маємо над чим працювати, тому чотири роки нашої спільної роботи це лише початок довгого шляху. В цьому контексті також варто брати до уваги великий вклад церкви».

«У вівторок, 9 квітня, у Національному університеті «Львівська політехніка» стартує спільний міжнародний науково-практичний симпозіум на тему «Формування соціальної політики  у  вирішенні алкогольних проблем: імплементація Європейського досвіду», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу