Львівська ОДА скерувала на ремонт та утримання автодоріг 58,7 млн. гривень

15:00 25 вересня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що спрямували минулого тижня для забезпечення першочергових потреб 73,2 млн. гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили також сьогодні, 25 вересня: «Крім того, на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг спрямовано 58,7 млн. гривень, з яких 0,4 млн. гривень – для влаштування освітлення на пішохідних переходах. На вивезення сміття з територій житлового фонду міста Львова скеровано 8,4 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу мікропроектів – 2,1 млн. гривень, на фінансування заходів з рятування на водах – 0,6 млн. гривень, підтримку театрів –0,6 млн. гривень, на придбання житла зв′язковій Романа Шухевича – політв′язню Ользі Ільків – 0,4 млн. гривень, на нагородження кращих педагогів області – 0,4 млн. гривень, на охорону навколишнього природного середовища – 0,3 млн. гривень, на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення в селищі Брюховичі – 0,3 млн. гривень, на розвиток лісового господарства – 0,2 млн. гривень, на соціальні виплати дітям військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в АТО або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО, та Героїв Небесної Сотні – 0,2 млн. гривень, на поповнення бібліотечних фондів – 0,2 млн. гривень, боротьбу з онкологічними захворюваннями – 0,2 млн. гривень, на компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян автомобільним транспортом – 0,1 млн. гривень, на придбання мережевих комутаторів та точок доступу до мережі Інтернет – 0,1 млн. гривень, на відшкодування відсотків за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження – 0,1 млн. гривень, на відновлення, збереження національної пам′яті та протокольних заходів – 0,1 млн. гривень, на енергозбереження для населення – 0,1 млн. гривень, на надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей – 0,1 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу