Львівська ОДА скерувала кошти для опалювання Новояворівська й Нового Роздолу

09:20 26 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У Львові відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо недопущення зриву опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Серед рішень комісій – спрямування фінансового ресурсу на заходи для запуску опалювального сезону Новояворівську й Новому Роздолі, який співфінансуватимуть з обласного та місцевих бюджетів. Кошти скерують на поворотній основі з подальшим їх поверненням у бюджет».

«Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації для здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації та недопущення зриву опалювального сезону Новояворівськ та Новий Розділ із резервного фонду обласного бюджету спрямовано кошти в сумі 1 900 000 гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук зазначив: «24 жовтня на сесії Новороздільської міської ради депутати проявили зволікання щодо коштів на вирішення питання теплопостачання у м. Новий Розділ. Зокрема керівництво міської ради зумисно подало у відставку, паралізувавши вирішення питання теплопостачання міста. Сподіваємось, що у понеділок, 28 жовтня, на сесії депутати Новороздільської міської ради таки проявлять небайдужість до громади 30-тисячного міста та приймуть рішення щодо виділення коштів для запуску теплопостачання».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації