Львівська ОДА потребує заступника начальника управління

14:45 8 липня 2016 р.


Фото: adm.rv.court.gov.ua

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема «вільними» є посади заступника начальника управління – начальника відділу організації автомобільних пасажирських перевезень управління транспорту і зв’язку та головного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури та тендерно-договірних відносин управління дорожнього господарства та інфраструктури. Загальні вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду заступника начальника управління: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста); досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою.

Загальні вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду спеціаліста відділу: вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра та вільне володіння державною мовою. Документи приймають до 22 липня 2016 року в 447-му кабінеті в будинку №18 на вултці Винниченка, 18, Контактний телефон: 2-999-101. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast».

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу