Львівська ОДА потребує заступника начальника управління

14:45 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: adm.rv.court.gov.ua

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема «вільними» є посади заступника начальника управління – начальника відділу організації автомобільних пасажирських перевезень управління транспорту і зв’язку та головного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури та тендерно-договірних відносин управління дорожнього господарства та інфраструктури. Загальні вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду заступника начальника управління: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста); досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою.

Загальні вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду спеціаліста відділу: вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра та вільне володіння державною мовою. Документи приймають до 22 липня 2016 року в 447-му кабінеті в будинку №18 на вултці Винниченка, 18, Контактний телефон: 2-999-101. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині за добу - 96 позитивних результатів ПЛР-тестів

Нардеп звинуватив мера Львова у "медійній корупції"

На Львівщині склалася критична ситуація з формуванням ОТГ

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

Італія скасувала всі обмеження пересування для громадян ЄС і країн Шенгену

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу