ЛОДА перерахувала за тиждень 148,1 млн. гривень

19:24 26 січня 2018 р.


Фото: dostup.pravda.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «За поточний тиждень з обласного бюджету, відповідно до потреб бюджетних установ та одержувачів коштів, профінансовано 148,1 млн. гривень».

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також конкретизували: «Зокрема, на захищені видатки спрямовано 117,3 млн. гривень, з яких 75,5 млн. гривень – на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ, 38,5 млн. гривень – на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, 2,9 млн. гривень – на придбання інсулінів та 0,4 млн. гривень – виплату пенсій, 5,1 млн. гривень – на вивезення твердих побутових відходів зі Львова, а 25,7 млн. гривень – додаткова дотація бюджетам міст районів та об′єднаних територіальних громад на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров′я».

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу