Львівська ОДА перерахувала на потреби області 86 мільйонів гривень

16:30 24 вересня 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Упродовж минулого тижня вчергове профінансували головних розпорядників коштів обласного бюджету в загальній сумі 86 мільйонів гривень».

Про це повідомили в понеділок, 24 вересня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: Фінансовий ресурс скерували на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, реалізацію відповідних програм та заходів у галузях. Зокрема, спрямували кошти на виконання обласних програм: капітального будівництва – 7,6 млн. гривень, мікропроектів місцевого розвитку – 3,8 млн. гривень, підтримки та розвитку агропромислового виробництва – 2,0 млн. гривень, охорони навколишнього природного середовища – 0,7 млн. гривень, придбання професійної навчальної техніки, матеріалів та обладнання для професійно – технічних закладів Львівщини – 1,5 млн. гривень, капітальний ремонт та реконструкцію установ освіти – 1,4 млн. гривень, компенсацію пільгового проїзду в пасажирському автотранспорті – 0,3 млн. гривень, енергозбереження для бюджетної сфери – два мільйони гривень, охорони та збереження культурної спадщини Львівщини – 0,9 млн. гривень, організації заходів рятування на водах – 0,3 млн. гривень, реконструкції мереж водопроводу, газопроводу та зовнішнього освітлення в населених пунктах області – 2,1 млн гривень. Також профінансували ремонт та утримання автомобільних доріг у сумі 38,7 млн. гривень, вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 6,9 млн гривень».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу