Львівська ОДА перерахувала на потреби області 79,6 млн. гривень

14:10 26 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили, що спрямували на проведення ремонтних робіт у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» 1,5 млн. гривень.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 26 лютого: «За тиждень з обласного бюджету перерахували на потреби області 79,6 млн. гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування. Поряд із поточними видатками виділялись кошти на реконструкцію Львівського державного обласного клінічного перинатального центру в сумі 16,6 млн. гривень, на вивезення твердих побутових відходів з Львова – шість мільйонів гривень, фінансову підтримку засобів масової інформації – 1,8 млн. гривень, на проведення ремонтних робіт у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» – 1,5 млн. гривень, на заходи з організації рятування на водах – 0,5 млн. гривень, на надання загальної середньої освіти спеціальними загальноосвітніми школами-інтернатами, школами та іншими навчальними закладами для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку – 0,4 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу