Львівська ОДА перерахувала на потреби області 518 мільйонів гривень | Новини Львова

Львівська ОДА перерахувала на потреби області 518 мільйонів гривень

16:32 28 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Упродовж тижня з обласного бюджету перерахували головним розпорядникам коштів 518 мільйонів гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 28 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Відповідно до заявок головних розпорядників, видатки на утримання установ, реалізацію обласних програм та проведення заходів профінансували в повному обсязі. Зокрема, спрямували кошти на реалізацію обласних програм».

«На ремонт та утримання автомобільних доріг скерували 67,2 млн. гривень, на програму капітального будівництва – 51,9 млн. гривень, на вивезення твердих побутових відходів з Львова – 49,8 млн. гривень, на розвиток сільської медицини – 21,4 млн. гривень, проведення обласного конкурсу мікропроектів – 7,5 млн. гривень, на підтримку агропромислового розвитку регіону – 5,2 млн. гривень, на програму реставрації об’єктів культурної спадщини Львівщини – 3,2 млн. гривень, на проведення заходів з енергозбереження – 1,2 млн. гривень та охорони навколишнього середовища – 0,9 млн. гривень, на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення – 0,8 млн. гривень, на поповнення бібліотечних фондів – 0,5 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Також перерахували кошти на придбання житла воїнам АТО – 9,7 млн. гривень, на реконструкцію мереж водопостачання - 4,8 млн. гривень, на капітальний ремонт приміщень (заміна вікон) у закладах освіти – 3,7 млн. гривень, на ремонт залізничних переїздів – 3,5 млн. гривень, на придбання професійного обладнання закладами освіти – 3,3 млн. гривень, пільговий проїзд окремих категорій громадян – 2,3 млн. гривень, на ремонт дитячої обласної клінічної лікарні «Охматдит» – 2,2 млн. гривень. Окрім того, скерували місцевим бюджетам медичну субвенцію та додаткову дотацію у розмірі 45,3 і 37,2 млн. гривень відповідно, що дозволить забезпечити виплату заробітньої плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів області в повному обсязі», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:57 8 липня 2020 р.

Львів зняв усі карантинні обмеження для закладів громадського харчування, готелів, спортивних залів і фітнес-центрів

Вчора на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС прийняли рішення щодо послаблення карантинних заходів, у зв’язку із покращенням епідситуації у місті. Так, за словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, відсьогодні низка закладів зможе поновити свою роботу у повному обсязі.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині чоловік торгував саморобною зброєю через «Нову пошту»

Електронна петиція закликає президента Зеленського як корупціонера піти з посади

Україна також хоче закупити ремдесивір у США

Росія окуповує Європу борщівником Сосновського

У Львові фестиваль LvivMozArt перенесли на вересень 2021 року

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу