Львівська ОДА перерахувала на потреби області 234,2 млн. гривень

17:15 7 грудня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На вивезення твердих побутових відходів зі Львова витратили 1,9 млн. гривень

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в п’ятницю, 7 грудня: «Упродовж тижня з обласного бюджету профінансували 234,2 млн. гривень. Відповідно до замовлень головних розпорядників забезпечили виплату заробітної плати, профінансували захищені та інші першочергові видатки установ обласного підпорядкування. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА».

Водночас, на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку спрямували 2,6 млн. гривень, на вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 1,9 млн. гривень, на охорону навколишнього  природного середовища – 0,8 млн. гривень, на охорону та збереження культурної спадщини Львівщини – 0,4 млн. гривень, на ремонт та утримання автомобільних доріг – 43,5 млн. гривень, на реконструкцію водопроводу в населених пунктах області – 0,7 млн. гривень, а капітальний ремонт даху Львівського обласного лікувально-діагностичного кардіологічного центру – 0,5 млн. гривень.

Окрім цього, на придбання комп’ютерної та навчальної техніки для професійно-технічних закладів області спрямували 0,9 млн. гривень, а апаратно-студійного комплексу для ТРК «Перший західний» – 1,6 млн. гривень, агіографічного обладнання для Обласної клінічної лікарні – 23,1 млн. гривень, комп’ютерної техніки та комплектуючих, серверного обладнання в рамках програми «Елетронна Львівщина» – 1,3 млн. гривень, книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – 0,2 млн. гривень. Також спрямували в сумі 47,8 млн. гривень додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров′я бюджетам міст, районів та об′єднаних територіальних громад.

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу