Львівська ОДА перерахувала на потреби області 234,2 млн. гривень | Новини Львова

Львівська ОДА перерахувала на потреби області 234,2 млн. гривень

17:15 7 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На вивезення твердих побутових відходів зі Львова витратили 1,9 млн. гривень

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в п’ятницю, 7 грудня: «Упродовж тижня з обласного бюджету профінансували 234,2 млн. гривень. Відповідно до замовлень головних розпорядників забезпечили виплату заробітної плати, профінансували захищені та інші першочергові видатки установ обласного підпорядкування. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА».

Водночас, на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку спрямували 2,6 млн. гривень, на вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 1,9 млн. гривень, на охорону навколишнього  природного середовища – 0,8 млн. гривень, на охорону та збереження культурної спадщини Львівщини – 0,4 млн. гривень, на ремонт та утримання автомобільних доріг – 43,5 млн. гривень, на реконструкцію водопроводу в населених пунктах області – 0,7 млн. гривень, а капітальний ремонт даху Львівського обласного лікувально-діагностичного кардіологічного центру – 0,5 млн. гривень.

Окрім цього, на придбання комп’ютерної та навчальної техніки для професійно-технічних закладів області спрямували 0,9 млн. гривень, а апаратно-студійного комплексу для ТРК «Перший західний» – 1,6 млн. гривень, агіографічного обладнання для Обласної клінічної лікарні – 23,1 млн. гривень, комп’ютерної техніки та комплектуючих, серверного обладнання в рамках програми «Елетронна Львівщина» – 1,3 млн. гривень, книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – 0,2 млн. гривень. Також спрямували в сумі 47,8 млн. гривень додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров′я бюджетам міст, районів та об′єднаних територіальних громад.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації