Львівська ОДА перерахувала на потреби області 210 мільйонів гривень

09:48 29 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили, що перераховані впродовж тижня її департаментом фінансів кошти забезпечили утримання установ обласного підпорядкування, та реалізацію програм та заходів у галузях.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: Зокрема, кошти спрямовано на виконання обласних програм – мікропроектів місцевого розвитку – 4,5 млн. гривень, підтримки та розвитку агропромислового виробництва – 0,1 млн. гривень, енергозбереження для бюджетної сфери – 0,3 млн. гривень, на вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 4,1 млн. гривень, на охорону навколишнього природного середовища – 3,6 млн. гривень, придбання професійної навчальної техніки, комп’ютерного та мультимедійного обладнання для професійно – технічних закладів Львівщини – 3,4 млн. гривень, на капітальний ремонт та реконструкцію установ освіти – 1,0 млн. гривень, придбання рентгенапарату Львівському регіональному фтизіопульмонологічному центрі – 7,9 млн. гривень, на придбання автобуса театру імені Юрія Дрогобича – 1,5 млн. гривень та шкільних автобусів для Воютицької та Щиренької ОТГ – 1,5 млн. гривень, на капітальний ремонт пожежної сигналізації у Львівському геріатричному пансіонаті – 0,4 млн. гривень, на нагородження кращих педпрацівників Львівщини – 0,3 млн. гривень, на компенсацію пільгового проїзду в пасажирському автотранспорті – 0,2 млн. гривень, на організацію заходів рятування на водах – 0,3 млн. гривень, на реконструкцію мереж водопроводу, газопроводу та зовнішнього освітлення в населених пунктах області – два мільйони гривень, профінансовано ремонт та утримання автомобільних доріг у сумі 115 мільйонів гривень, з яких 83,5 млн. гривень кошти від перевиконання індикативних показників митних надходжень».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу