Львівська ОДА перерахувала на потреби області 200 мільйонів гривень

16:48 5 жовтня 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

У Львівській ОДА запевнили: «За минулий тиждень з обласного бюджету профінансовано 200 мільйонів гривень».

Про це повідомили в п’ятницю, 5 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Профінансовані 200 мільйонів гривень забезпечили в повному обсязі життєдіяльність бюджетних установ обласного підпорядкування. Зокрема, спрямовані кошти на виконання обласних програм».

«На реалізацію мікропроектів місцевого розвитку скерували 3,9 млн. гривень, на підтримку й розвиток агропромислового виробництва – 0,5 млн. гривень, капітального будівництва – 8,7 млн. гривень, в на ивезення твердих побутових відходів зіЛьвова – 8,3 млн. гривень, на охорону навколишнього природного середовища – 2,7 млн. гривень, на охорону та збереження культурної спадщини Львівщини – 0,9 млн. гривень, на компенсацію пільгового проїзду в пасажирському автотранспорті – 0,6 млн. гривень, на реконструкцію мереж водопроводу, газопроводу та зовнішнього освітлення в населених пунктах області – 3,6 млн. гривень, на забезпечення належної технічної експлуатації ліфтів у закладах охорони здоров’я – два мільйони гривень, на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру – п’ять мільйонів гривень, на ремонт та утримання автомобільних доріг – 34,3 млн. гривень, на придбання комп’ютерної та мультимедійної техніки для професійно – технічних закладів Львівщини – 2,1 млн. гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«За кошти державного бюджету надано місцевим бюджетам субвенцію на реалізацію програми «Нова українська школа» для закупівлі сучасних меблів, комп’ютерного обладнання та дидактичних матеріалів для учнів початкових класів у сумі 9,1 млн. гривень, а на додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 47,6 млн. гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:06 15 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові водоканал возитиме воду водовозками. Перелік вулиць

Сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» буде проводити ремонтні роботи на водомережах. Внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до частини вулиць міста. Роботи триватимуть 15 червня з 10.00 до 24.00 год.

Рубрика: Ситуації

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу