Львівська ОДА перерахувала на потреби області 140,2 млн. гривень | Новини Львова

Львівська ОДА перерахувала на потреби області 140,2 млн. гривень

16:15 11 травня 2019 р.

  • 0


Фото: photo-lviv.in.ua

Упродовж тижня з обласного бюджету Львівщини профінансували 140,2 млн. гривень.

Про це повідомили в суботу, 11 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Кошти в сумі 110,3 млн. гривень спрямовані на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі з виплати заробітної плати, енергоносіїв, інших соціальних виплат і видатків, 11 млн. гривень на центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для попередньої оплати закупівлі 10 автомобілів, 7,2 млн. гривень – на реалізацію програми капітального будівництва, 5,7 млн. гривень – на вивезення твердих побутових відходів зі Львова, 2,4 млн. гривень – на оснащення ресурсних кімнат у закладах освіти, два мільйони гривень – на ремонт та утримання автомобільних доріг області, 1,2 млн. гривень – на охорону навколишнього природнього середовища, 0,4 млн. гривень – на нагородження преміями переможців всеукраїнських міжнародних олімпіад, 1,2 млн. гривень – головному управлінню ДСНС у Львівській області на проведення поточного ремонту і технічного обслуговування пожежної авто драбини, на утримання дітей-сиріт у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях – два мільйони гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:52 11 серпня 2020 р.

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Опрацювавши десятки тисяч дзвінків на телефон служби «Довіра», фахівці у сфері комунікацій Держприкордонслужби виокремили найчастіші запитання та акумулювали відповіді на них у діалогових ланцюжках віртуального робота.

Рубрика: Ситуації

11:17 11 серпня 2020 р.

Великі черги на кордоні: Угорщина посилила контроль

Упродовж останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу