Львівська ОДА перерахувала на потреби області 140,2 млн. гривень

16:15 11 травня 2019 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

Упродовж тижня з обласного бюджету Львівщини профінансували 140,2 млн. гривень.

Про це повідомили в суботу, 11 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Кошти в сумі 110,3 млн. гривень спрямовані на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі з виплати заробітної плати, енергоносіїв, інших соціальних виплат і видатків, 11 млн. гривень на центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для попередньої оплати закупівлі 10 автомобілів, 7,2 млн. гривень – на реалізацію програми капітального будівництва, 5,7 млн. гривень – на вивезення твердих побутових відходів зі Львова, 2,4 млн. гривень – на оснащення ресурсних кімнат у закладах освіти, два мільйони гривень – на ремонт та утримання автомобільних доріг області, 1,2 млн. гривень – на охорону навколишнього природнього середовища, 0,4 млн. гривень – на нагородження преміями переможців всеукраїнських міжнародних олімпіад, 1,2 млн. гривень – головному управлінню ДСНС у Львівській області на проведення поточного ремонту і технічного обслуговування пожежної авто драбини, на утримання дітей-сиріт у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях – два мільйони гривень».

dailylviv.com

До теми

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

16:52 25 вересня 2021 р.

У Львові тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут

Тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут на Аквапарк (вул. Кн. Ольги). Виявлено технічні несправності з вагоном 3/1191. Наразі цей маршрут курсує до пл Соборної – вул. Коновальця.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу