Львівська ОДА перерахувала на потреби області 138,5 млн. гривень

09:10 15 вересня 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На ремонт та утримання автомобільних доріг спрямували 26,3 млн. гривень».

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «З обласного бюджету перерахували впродовж тижня 138,5 млн. гривень. Це дозволило в повному обсязі забезпечити виплати соціального характеру, утримання установ обласного підпорядкування, проведення капітальних видатків».

«Поряд з поточним утриманням бюджетних установ обласного підпорядкування, профінансовані інші потреби Львівщини. Зокрема, на ремонт та утримання автомобільних доріг спрямували 26,3 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 16,9 млн. гривень, на реконструкцію Львівського державного обласного перинатального центру – 5,1 млн. гривень, приміщень під диспетчерські для Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – п’ять мільйонів гривень, Лешківського та Грушківського психоневрологічних інтернатів – два мільйони гривень, на газифікацію населених пунктів – 1,2 млн. гривень, на надання пільгового довгострокового кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво/придбання житла – один мільйон гривень, на придбання медичного обладнання та капітальний ремонт приміщень закладів охорони здоров'я – 0,5 млн. гривень, на заміну ліфтів у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі – 0,4 млн. гривень, на проведення заходів з охорони навколишнього природнього середовища – 0,3 млн. гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу