Львівська ОДА перерахувала на потреби області 117,7 мільйона гривень

17:48 29 вересня 2017 р.

Найбільшу частку видатків з обласного бюджету скерували на оплату праці працівників бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування.

Про це повідомили сьогодні, 29 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіди: «На будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг надали 17,3 млн. гривень; на охорону навколишнього природного середовища –  8,4 млн. гривень; на вивезення сміття з територій житлового фонду міста Львова – 6,4 млн. гривень; на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 5,4 млн. гривень; на реалізацію програми «Спортивний майданчик» – 4,4 млн. гривень; на проведення енергозберігаючих заходів у бюджетній сфері – 3,2 млн. гривень та обласного конкурсу мікропроектів – 2,1 млн. гривень; на покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту – 1,7 млн. гривень; на сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – один мільйон гривень; на підтримку та розвиток агропромислового виробництва – 0,8 млн. гривень; на популяризацію української мови та культури – 0,7 млн. гривень; на виконання робіт з вуличного освітлення в села Нова Кам′янка в Жовківському районі, села Луки Самбірського району, селища Бориня в Турківському районі та села Оселя Яворівського району – 0,6 млн. гривень; на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу – 0,5 млн. гривень; на проведення заходів з охорони і раціонального використання земель – 0,5 млн. гривень та охорони і збереження культурної спадщини – 0,4 млн. гривень; на забезпечення невідкладної серцево-судинної хірургії – 0,4 млн. гривень; заходи з рятування на водах – 0,2 млн. гривень; на реалізацію обласної програми «Електронна Львівщина» – 0,2 млн. гривень; на надання пільгових кредитів на забезпечення молоді житлом – 0,2 млн. гривень; на надання адресної допомоги на реабілітацію інвалідів війни І, ІІ, ІІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО –  0,2 млн. гривень, на розвиток земельних відносин – 0,2 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

18:02 27 листопада 2020 р.

У Польщі українських студентів порізав ножем співвітчизник, - версія поліції

У польському Жешуві з ножем напали на двох українських студентів. Обидва отримали серйозні поранення, один з них у важкому стані. Третього квартиранта з України шукає поліція.

Рубрика: Ситуації

13:50 27 листопада 2020 р.

Карантин вихідного дня не показав ефективності, - урядовець

Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що карантин вихідного дня не дав ефективного результату в боротьбі з поширенням COVID-19. Він вважає за необхідне найближчим часом ввести локдаун.

Рубрика: Ситуації

13:34 27 листопада 2020 р.

З 1 грудня перерахують мінімальну пенсію

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 грудня 2020 року відбудеться підвищення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1712 до 1769 гривень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу