Львівська ОДА перерахувала на потреби області 117,7 мільйона гривень

17:48 29 вересня 2017 р.

Найбільшу частку видатків з обласного бюджету скерували на оплату праці працівників бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування.

Про це повідомили сьогодні, 29 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіди: «На будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг надали 17,3 млн. гривень; на охорону навколишнього природного середовища –  8,4 млн. гривень; на вивезення сміття з територій житлового фонду міста Львова – 6,4 млн. гривень; на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 5,4 млн. гривень; на реалізацію програми «Спортивний майданчик» – 4,4 млн. гривень; на проведення енергозберігаючих заходів у бюджетній сфері – 3,2 млн. гривень та обласного конкурсу мікропроектів – 2,1 млн. гривень; на покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту – 1,7 млн. гривень; на сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – один мільйон гривень; на підтримку та розвиток агропромислового виробництва – 0,8 млн. гривень; на популяризацію української мови та культури – 0,7 млн. гривень; на виконання робіт з вуличного освітлення в села Нова Кам′янка в Жовківському районі, села Луки Самбірського району, селища Бориня в Турківському районі та села Оселя Яворівського району – 0,6 млн. гривень; на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу – 0,5 млн. гривень; на проведення заходів з охорони і раціонального використання земель – 0,5 млн. гривень та охорони і збереження культурної спадщини – 0,4 млн. гривень; на забезпечення невідкладної серцево-судинної хірургії – 0,4 млн. гривень; заходи з рятування на водах – 0,2 млн. гривень; на реалізацію обласної програми «Електронна Львівщина» – 0,2 млн. гривень; на надання пільгових кредитів на забезпечення молоді житлом – 0,2 млн. гривень; на надання адресної допомоги на реабілітацію інвалідів війни І, ІІ, ІІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО –  0,2 млн. гривень, на розвиток земельних відносин – 0,2 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу