Львівська ОДА перерахувала на потреби області 102,5 млн. гривень

12:35 7 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 801

Найбільшу частку видатків з обласного бюджету скерували на оплату праці працівників бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування.

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Також кошти спрямовувалися на охорону навколишнього природнього середовища – 7,9 млн. гривень, на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг – сім мільйонів гривень, на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 3,3 млн. гривень,  боротьбу з онкологічними захворюваннями – 2,6 млн. гривень, на забезпечення невідкладної серцево-судинної хірургії – 0,8 млн. гривень, на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 0,5 млн. гривень, на виплату одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, і звільненим особам, безпосереднім учасникам АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України – 0,4 млн. гривень, на покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту – 0,3 млн. гривень, розвиток культури – 0,3 млн. гривень, на підтримку індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» – 0,2 млн. гривень, на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 0,2 млн. гривень, на комплексний розвиток територій Львівщини – 0,2 млн. гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 22 липня 2018 р.

У Львові загинув унаслідок зіткнення пасажир мотоцикла

Львів’янин 1959 року народження, здійснюючи за кермом автівки «Кіа Соул» навпроти будинку №158а на вулиці Кульпарківській поворот ліворуч, зіткнувся у Львові з мотоциклом «Сузукі» під керуванням львів’янина 1999 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 339

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу