Львівська ОДА допоможе родинам загиблих гірників | Новини Львова

Львівська ОДА допоможе родинам загиблих гірників

09:40 30 травня 2019 р.

  • 0


Фото: zaxid.net

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Львівській ОДА спрямувати 100 тисяч гривень допомоги родинам загиблих гірників.

Про це повідомили в четвер, 30 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Львівська ОДА спрямує по 100 тисяч гривень допомоги родинам загиблих шахтарів».

«Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив головам Міністерства енергетики та вугільної промисловості, ДСНС, Національної поліції та іншим відповідальним відомствам провести спеціальне розслідування причин нещасного випадку на шахті «Лісова» об’єднання «Львіввугілля» та опрацювати питання надання допомоги сім’ям загиблих шахтарів. Відповідне доручення Глава Уряду підписав 29 травня. Строк подання результатів розслідування – 10 днів», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 4 серпня 2020 р.

Прикордонники не впускатимуть в Україну іноземців без полісу страхування

Держприкордонслужба України чітко дотримується вимог Постанови КМУ № 641 від 22 липня 2020 року щодо встановлення карантинних правил на період з 1 по 31 серпня 2020 року та додатково інформує.

Рубрика: Ситуації

21:34 3 серпня 2020 р.

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Цього тижня у Німеччині можуть запровадити обов'язкове тестування на коронавірус для всіх мандрівників, які повертаються з країн з підвищеним ризиком зараження. Про це у понеділок, 3 серпня, оголосив міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан (Jens Spahn).

Рубрика: Ситуації

20:55 3 серпня 2020 р.

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Про це на засіданні «Хаотична забудова у Львові: як цивілізовано вирішити цю проблему?», що відбулося у Львівському пресклубі, повідомив Юрій Романчук, юрист, заступник голови ГО “Закон та порядок”, координатор партії “Голос” у Галицькому районі Львова.

Рубрика: Ситуації