Львівська облрада звернеться до Міноборони щодо ротації й забезпечення 3-го батальйону тероборони

18:40 23 вересня 2014 р.


Фото: varianty.net

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОР, її депутати доручили ЛОДА забезпечити підрозділ технікою й здійснити організацію контролю на шляхах області для уникнення можливості потрапляння на її територію диверсійних груп зі зони проведення АТО та для контролю за можливим несанкціонованим переміщенням зброї й боєприпасів.

У прес-службі обласної ради повідомили сьогодні, 23 вересня, «Щоденному Львову»  що у вівторок у ній розглянули проблемні питання 3-го батальйону територіальної оборони, які потребують нагального вирішення. В повідомленні також конкретизують:

«Депутати звернуться до Міністра оборони України з приводу проведення ротації військовослужбовців 3-го батальйону територіальної оборони Львівщини та забезпечення їх необхідною зброєю та технікою в зоні АТО. Окрім того, обласні обранці доручили Львівській обласній державній адміністрації забезпечити батальйон автомобільною технікою, а також здійснити організацію контролю на автошляхах Львівщини для уникнення можливості потрапляння на територію області диверсійних груп із зони проведення АТО та для контролю за можливим несанкціонованим переміщенням зброї і боєприпасів.

Таке рішення ухвалили депутати Львівської обласної ради 22 вересня на засіданні постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської обласної ради, розглянувши питання щодо стану матеріально-технічного забезпечення 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області та інші питання, які потребують нагального вирішення. З інформацією щодо 3-го батальйону депутатів ознайомили т. в. о. військового комісара Львівського обласного військового комісаріату, командир 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області та його заступники.

Як зазначив голова постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської обласної ради Олег Рісний, за результатами обговорення вирішили насамперед зосередитись на вирішенні питань постійної дислокації та юридичного статусу батальйону, на потребі проведення ротації військовослужбовців батальйону та наданні військовому формуванню приміщення, яке й буде використовуватись для ротації особового складу. Водночас депутати наголосили на  забезпеченні батальйону необхідною автомобільною технікою (вантажівками та позашляховиками) для безперешкодного переміщення в зоні антитерористичної операції. 

Обласні обранці вважають доцільним і просять забезпечити на автошляхах Львівщини контроль за сполученням з місцями бойових дій для уникнення можливості потрапляння на територію області диверсійних груп із зони проведення АТО та несанкціонованим переміщенням зброї і боєприпасів.  Комісія Львівської обласної ради вирішили скерувати листи до Міністра оборони України та Львівської обласної державної адміністрації, у яких, просить вжити дієвих заходів щодо невідкладного вирішення порушених питань.

Також члени постійної комісії Львівської обласної ради звертаються до представників ЗМІ не публікувати неперевіреної інформації та користуватись лише достовірними джерелами, аби не сіяти паніку серед жителів Львівщини». 

dailylviv.com

До теми

19:31 2 березня 2021 р.

ДТП з Дубінським: нардеп в'їхав в авто головного інспектора ДФС Львівщини

Учора зранку, 1 березня, у місті Стрий Львівської області нардеп Олександр Дубінський, керуючи автомобілем Toyota Land Cruiser (держномер АА9955ХМ), виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з автомобілем Jeep Compass.

Рубрика: Ситуації

13:26 2 березня 2021 р.

У Львівській МТГ ловитимуть безпритульних собак

У ЛКП «Лев» зазначають, що бригада ловців здійснює виїзди в населені пункти міської територіальної громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу