Львівська облрада залишила місцевим бюджетам рештки субвенції ЛМР

12:00 21 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Депутати Львівської обласної ради внесли в четвер, 21 грудня, зміни до «Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки».

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Львівської лблрради, де також нагадали: «В межах цієї програми на підставі меморандуму між Львівської обласною радою, Львівською ОДА та Львівською міськрадою остання взяла на себе зобов’язання виділяти зі свого бюджету кошти, у тому числі й на соціальний розвиток територій області, які приймають сміття зі Львова».
Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус пояснив: «Ці кошти Львів регулярно перераховує в обласний бюджет, з якого вони надходять населеним пунктам, які приймають сміття з обласного центру. І щоб цей фінансовий ресурс залишився на місцях, де не встигли використати його до закінчення бюджетного року, обласна рада внесла поправку, яка дозволяє коштам залишатися на місцях – стати перехідними. Це робиться для того, щоб засвідчити послідовність обласної ради в тому, що ті населені пункти, які допомогли Львову в скрутний момент, мають гарантовано отримувати винагороду для вирішення своїх соціально-економічних проблем», - підкреслив посадовець».
Відтак, депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення, в тексті якого зазначено: «Установити, що на кінець року залишки коштів субвенції з обласного бюджету для місцевих бюджетів на соціально-економічний розвиток територій, які приймають сміття  зі Львова, зберігаються на рахунках місцевих бюджетів і використовуються в наступному бюджетному періоді з урахуванням цільового призначення субвенції».

dailylviv.com

До теми

20:32 22 вересня 2021 р.

250 тисяч металошукачів: на Львівщині розпочинають боротьбу з чорними археологами

З 22 вересня у Львівській обласній раді розпочала роботу робоча група, яка має напрацювати рішення для боротьби з незаконними розкопками та «чорними копачами».

Рубрика: Ситуації

13:25 22 вересня 2021 р.

Зіткнення мікроавтобуса та вантажівки на Львівщині: водія затиснуло конструкціями автомобіля

22 вересня о 10:13 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в місті Самбір на вул. Чорновола Самбірського району відбулось зіткнення мікроавтобуса «Fiat» та вантажівки «Volvo».

Рубрика: Ситуації

12:36 22 вересня 2021 р.

У Львові проголосували за 14 проєктів, які з'єднають розірвані велодоріжки (відео)

Сьогодні, 22 вересня, у Львові провели позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбулося на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїхали сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу