Львівська облрада внесла зміни до профільних програм

12:30 18 вересня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Депутати Львівської обласної ради проголосували у вівторок, 18 вересня, за внесення технічних змін до низки чинних обласних програм.

Про це повідомили у вівторок, 18 вересня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Депутати погодили, зокрема, внесення змін до «Комплексної програми з надання медичної допомоги мешканцям Львівщини на 2017-2020 роки» в частині перерозподілу зекономлених коштів за заходом «Придбання високотехнологічного медичного обладнання для діагностики і лікування онкологічних хвороб у дітей», до «Програми комплексного розвитку територій Львівської області на 2016-2020 роки» в частині перерозподілу коштів між територіями через незабезпечення деякими місцевими бюджетами співфінансування виготовлення містобудівної документації. Також були погоджені технічні уточнення до Комплексної програми цивільного захисту населення і територій Львівської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

«Крім того, внесли зміни до переліку природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році в рамках «Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки». Голова постійної бюджетної комісії Олег Домчак звернув увагу депутатського корпусу, що на сьогоднішньому засіданні Львівської обласної ради розглядаються технічні зміни до обласних програм», – поінформували також в облраді.

«Питання перерозподілу коштів (збільшення чи зменшення фінансування) планується розглядати на наступному засіданні сесії обласної ради у жовтні за результатами виконання показників обласного бюджету за дев’ять місяців поточного року», – пояснив Олег Домчак.

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу