Львівська облрада скерувала кошти на підтримку незахищених

14:30 25 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Депутати Львівської облради внесли зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік.

Про це повідомили в четвер, 25 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Невикористані в межах обласних програм за підсумками 9 місяців кошти перерозподілять на інші цілі. Відповідні зміни ухвалили сьогодні, 25 жовтня, під час чергової сесії Львівської обласної ради».

«Невикористаний фінансовий ресурс спрямували зокрема, на спеціальне обладнання для безперебійного живлення для військового госпіталю – 600 тисяч гривень, на підтримку соціально-незахищених категорій громадян Львівщини – два мільйони гривень та підтримку реабілітованих та репресованих – майже 800 тисяч гривень. Окрім того, три мільйони гривень скерували на спорудження пам'ятного знаку ЗУНР у Львові, а 500 тисяч гривень – на підтримку туризму Львівщини. Ще майже 800 тисяч гривень – на підтримку українського книговидання», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу