Облрада скерує на потреби геріатричного пансіонату понад три мільйони гривень

16:48 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: gazeta.lviv.ua

Заступник голови обласної ради Володимир Гірняк запевнив: «Ми нікому не віддамо цієї землі».

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк повідомив в ефірі телепрограми «Право на вибір» на «Першому Західному», що облрада скерує на потреби Львівського геріатричного пансіонату понад три мільйони гривень. За його словами, рішення про це депутати планують ухвалити на найближчому засіданні бюджетної комісії, а відтак – на сесії облради.

Володимир Гірняк запевнив: «Нам вдалося завдяки моніторингу фінансово-господарської діяльності комунальних закладів області минулого року зекономити 110 мільйонів гривень, з них по соціальному захисту – 10 мільйонів гривень. Можу сказати точно, що більше ніж три мільйони гривень з цих коштів піде саме на геріатричний пансіонат. Адже, як відомо, приміщення цього закладу перебувають в неналежному стані, є значні проблеми з пожежною безпекою, які слід негайно виправляти».

Щодо відведення земельної ділянки, то на переконання Володимира Гірняка, необхідно врегулювати це питання між Львівською міською радою та облдержадміністрацією. Заступник голови облради наголосив: «Ми нікому не віддамо цієї землі. У цьому питанні мають фахово попрацювати юристи. Якщо ми зараз не дамо по руках, то така ситуацію буде й надалі».

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівської обласної ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини