Львівська облрада попросила росіян виселитися до 14 листопада

17:15 9 листопада 2016 р.

Сьогодні, 9 листопада, під час круглого столу в обласній раді представники влади, депутатського корпусу та громадські організації обговорювали конкурсні умови на оренду приміщення на вулиці Короленка, 1а та його цільове призначення.

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі обласної ради, де також нагадали, що її депутати одноголосним прийняли рішення про виселення російське товариства імені Пушкіна та інших російських організацій з приміщень у будинку №1а на вулиці Короленка, яке буде передано одній із громадських організацій, пов’язаних із АТО.

Власне, нинішній круглий стіл між представниками облради та атовцями мав на меті виробити спільне бачення щодо умов проведення конкурсу на оренду. За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, російському товариству вже надіслано прохання звільнити приміщення до 14 листопада. 

Аналогічного листа отримала й газета «Русский весник», яка також зареєстрована в будинку №1а на вулиці Короленка. 

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк прогнозує, що її чекає судова тяганина із нинішніми орендарями, однак вважає, що це аж ніяк не повинно гальмувати формування умов та проведення конкурсу. Тож на черзі, за його словами,  – обговорення цільового призначення приміщення та конкурсних умов у середовищі громадських організацій.

Володимир Гірняк наголосив: «Це приміщення має використовуватись для громадських організацій, пов’язаних із АТО. Сьогодні ми запросили абсолютно всіх представників громадських організацій, бо не хотіли би, аби процес проведення конкурсів і підбиття результату вніс якісь конфліктні ситуації в середовище атовців. Наша мета – максимально об’єднати ці організації, аби вони визначились і з приміщення був толк. Ключова річ – щоб наша і ваша позиція була спільною».

Заступника голови Львівської обласної ради додав також: «Можливі різні варіанти цільового використання приміщення. Отож, розробкою конкретних пропозицій після нинішньої зустрічі і мають зайнятись громадські організації».

У прес-службі обласної ради також повідомили, що на круглому столі в облраді прозвучало багато конструктивних пропозицій від громадських активістів щодо цільового використання приміщення – від організації там культурного центру для ветеранів АТО до центру реабілітаційної та юридичної допомоги чи музею. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини