Львівська обласна рада вимагає від Президента повернути з-за кордону українських миротворців

19:40 4 листопада 2014 р.


Фото: wartime.org.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОР, рішенням її сесії депутати звернулись до Президента та Верховної Ради щодо необхідності негайного відкликання українських миротворців, які беруть участь у міжнародних операціях, для залучення їх до проведення антитерористичної операції на сході України.

У прес-службі ЛОР повідомили у вівторок «Щоденному Львову», рішенням сесії обласної ради депутати звернулись до Президента та Верховної Ради щодо необхідності негайного відкликання українських миротворців, які беруть участь у міжнародних операціях, для залучення їх до проведення антитерористичної операції на сході України. У повідомленні також конкретизують:

«У своєму зверненні депутати висловлюють занепокоєння ситуацією, в яку потрапили Збройні сили України в районі проведення АТО: «Неприхована, відверта і відкрита допомога керівництва Російської Федерації ополченцям фейкових республік «ДНР» та «ЛНР» затягує успішне завершення АТО й унеможливлює встановлення стійкого миру на східних теренах нашої держави.»

Зокрема, депутати наголошують: «За таких надзвичайно важких умов, коли по обидва боки кордону «Гради» пекельним вогнем накривають українські військові підрозділи, вони, як ніколи потребують підтримки і допомоги військових контингентів, які нагромадили чималий досвід, беручи участь у військових операціях в інших державах», – наголошують депутати. 

На думку обласних обранців, таку підмогу військовослужбовцям України в проведенні та успішному завершенні АТО можуть надати українські миротворці, які впродовж 20 років задіяні в міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки. 

Відтак, рішенням сесії Львівської обласної ради депутати звернулись до Президента України та Верховної Ради України з проханням врахувати усі реальні та потенційні загрози національним інтересам Української держави, а також відкликати підрозділи ЗСУ, які беруть участь у міжнародних операціях з підтримки миру та безпеки в інших державах, для подальшого їх в АТО».

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу