На Львівській митниці призупиняють оформлення товарів з об’єктами прав інтелектуальної власності

19:40 26 березня 2015 р.


Фото: dt.ua

Як повідомили в четвер у прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби України, станом на 25 березня у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності зареєстровано 2520 найменувань об’єктів права інтелектуальної власності.

Львівська митниця Державної фіскальної служби України призупиняє оформлення товарів, що містять об’єкти прав інтелектуальної власності. Станом на 25 березня у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності (Митний реєстр) зареєстровано 2520 найменувань об’єктів права інтелектуальної власності.

З метою забезпечення вимог чинного законодавства в частині захисту прав інтелектуальної власності, а також виявлення порушень та недоліків під час митного оформлення товарів, які містять об`єкти права інтелектуальної власності, Львівською митницею ДФС проводиться постійний моніторинг електронних копій митних декларацій. З початку 2015 року Львівською митницею ДФС у чотирьох випадках здійснено призупинення митного оформлення товарів, що містять об’єкти прав інтелектуальної власності, стосовно товарів промислової групи.

Митне оформлення товарів у всіх випадках було завершено у встановленому порядку, за письмовою згодою представників правовласника. Водночас сектором з питань захисту прав інтелектуальної власності та експортного контролю управління організації митного контролю та оформлення Львівської митниці ДФС постійно надається консультаційна, методична допомога особовому складу підрозділів митного оформлення митниці. 

Відповідно до звернень суб’єктів господарювання та громадян постійно надаються консультації, роз’яснення, стосовно вимог чинного законодавства при здійсненні митного оформлення товарів, які містять об`єкти права інтелектуальної власності. Про це повідомили сьогодні, 26 березня, в прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу