На Львівській митниці призупиняють оформлення товарів з об’єктами прав інтелектуальної власності

19:40 26 березня 2015 р.


Фото: dt.ua

Як повідомили в четвер у прес-службі обласного управління Державної фіскальної служби України, станом на 25 березня у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності зареєстровано 2520 найменувань об’єктів права інтелектуальної власності.

Львівська митниця Державної фіскальної служби України призупиняє оформлення товарів, що містять об’єкти прав інтелектуальної власності. Станом на 25 березня у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності (Митний реєстр) зареєстровано 2520 найменувань об’єктів права інтелектуальної власності.

З метою забезпечення вимог чинного законодавства в частині захисту прав інтелектуальної власності, а також виявлення порушень та недоліків під час митного оформлення товарів, які містять об`єкти права інтелектуальної власності, Львівською митницею ДФС проводиться постійний моніторинг електронних копій митних декларацій. З початку 2015 року Львівською митницею ДФС у чотирьох випадках здійснено призупинення митного оформлення товарів, що містять об’єкти прав інтелектуальної власності, стосовно товарів промислової групи.

Митне оформлення товарів у всіх випадках було завершено у встановленому порядку, за письмовою згодою представників правовласника. Водночас сектором з питань захисту прав інтелектуальної власності та експортного контролю управління організації митного контролю та оформлення Львівської митниці ДФС постійно надається консультаційна, методична допомога особовому складу підрозділів митного оформлення митниці. 

Відповідно до звернень суб’єктів господарювання та громадян постійно надаються консультації, роз’яснення, стосовно вимог чинного законодавства при здійсненні митного оформлення товарів, які містять об`єкти права інтелектуальної власності. Про це повідомили сьогодні, 26 березня, в прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

21:55 28 лютого 2021 р.

Видалила частину кішківника і кришталик: дрогобичанці, яка постраждала від вибуху гранати, зробили 5 операцій: потрібна допомога

37-річна Наталія Здебська, яка 20 лютого постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі, 27 лютого, витримала п’яту операцію. Зараз вона перебуває у реанімації лікарні швидкої допомоги у Львові. Медики намагаються врятувати їй життя, а родичі Наталії звертаються до небайдужих по фінансову та молитовну допомогу.

Рубрика: Ситуації

19:43 28 лютого 2021 р.

Собака на Львівщині приніс людську ногу: шукають тіло (відео)

27 лютого 2021 року на лінію 102 надійшло повідомлення від місцевих жителів одного з хуторів села Гологори, Золочівського району (Львівської області) про те, що собаками жителя цього ж хутора було притягнуто до домогосподарств людську ногу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу