Львівська митниця прозвітувала про результати минулорічної роботи

13:15 7 лютого 2018 р.


Фото: lviv.comments.ua

Заступник начальника Львівської митниці запевнив, що вона перерахувала торік до держбюджету податків та зборів у сумі 14 мільярдів 18 мільйонів гривень.

Керівництво Львівської митниці відзвітувало у Львівській обласній державній адміністрації перед бізнесом та громадськістю про роботу у 2017 році.  З доповіддю про основні результати роботи виступив в.о. заступника начальника митниці Володимир Пономаренко.
Про це повідомили сьогодні, 7 лютого, в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також розповіли: «Уподовж 2017 року Львівська митниця перерахувала до Держбюджету податків та зборів у сумі 14 мільярдів 18 мільйонів гривень, що на 40%, або на майже чотири мільярди гривень більше, ніж у 2016 році. Перевиконання дозволило Львівщині залучити на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування один мільярдів 131,6 млн. гривень. Це на 30% більше, ніж у 2016 році (870,4 млн. гривень)».

«Упродовж 2017 року в зоні діяльності Львівської митниці зовнішньоекономічні операції здійснювали 4 353 підприємств. З них 1634 підприємств залучено з інших областей України. Вони сплатили у Львівській митниці ДФС чотири мільярди 775 мільйонів гривень митних платежів, що становить 34,3% від загальної суми перерахованих платежів», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Митниця також забезпечила виконання угод про вільну торгівлю, укладених Україною, в частині видавання експортерам сертифікатів з перевезення товару форми «EUR.1» та надання статусу схваленого експортера. За 2017 рік видано 5215 сертифікатів з перевезення форми «EUR.1» при експорті українських товарів до країн ЄС, ЄАВТ, Чорногорії, що на 35% більше, ніж за 2016 рік. Переважно сертифікати видавали на експорт таких товарів: сік яблучний, текстильні вироби, олія соняшникова та соєва, вироби з деревини, меблі, вироби з металу, ізолятори, кабельні мережі, свічки, рослинна продукція тощо», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Щодо сприяння розвитку зовнішньоекономічній діяльності Володимир Пономаренко зазначив, що відділ митного оформлення «Яворів» митного поста «Західний» розташований безпосередньо біля самого пункту пропуску на державному кордоні України «Краковець», що логістично вигідно учасникам зовнішньоекономічній діяльності. На території митних постів та відділів митного оформлення розвинута інфраструктура, державні органи контролю працюють за принципом «єдиного офісу» та «єдиного вікна», достатня площа приміщень для роботи посадових осіб митниці, митних брокерів, банківських установ, складських приміщень, закладів харчування, місць для відпочинку водіїв транспортних засобів», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«У більшості підрозділів митного оформлення митниці встановлено режим роботи з 8.00 до 20.00. Відділи митного оформлення «Городок» митного поста «Західний» та «Малехів» митного поста «Північний» функціонують ще й по суботах з режимом роботи з 9.00 до 20.00», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Також у своїй доповіді в.о заступника начальника митниці Володимир Пономаренко відзначив роботу у напрямі протидії контрабанди. Зокрема підрозділи Львівської митниці ДФС протягом минулого року виявили й припинили 6681 порушень митних правил, вартість предметів правопорушень становить 150,97 млн. гривень», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«Кількість справ про ПМП порівняно з аналогічним періодом 2016 року збільшилась на 18,9%, вартість предметів правопорушень – на 32,6%. Характерними видами порушень митного законодавства впродовж минулого року були: на виїзд з України – переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу; на в’їзд в Україну – порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, недекларування та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу призначення», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«2017 року структура предметів правопорушень, вилучених у справах про порушення митних правил, така: продовольчі товари – 16,6%; тютюнові вироби – 20,6 %; промислові товари – 46,8%; зброя – 6,5%; транспортні засоби – 7,1%, валюта – 0,9%; дорогоцінні метали та каміння – 1,1%; культурні цінності – 0,4%. Характерним товаром для незаконного вивезення з України до країн Європи були тютюнові вироби. Упродовж минулого року було виявлено 309 спроб незаконного переміщення через митний кордон України, вилучено 181 128 пачок сигарет», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Голова Львівської ОДА Олег Синютка відзначив збільшення надходжень до держбюджету, що є позитивом. Водночас сказав, що ще багато представників бізнесу звертається з питань нормативного врегулювання розмитнення товарів, окремих процедур митного оформлення зовнішньоекономічних операцій тощо. Закликав бізнес активно реагувати на такі речі, нарощувати обсяги імпортно-експортних операцій, а також долучатися підприємствам з інших областей України до здійснення митного оформлення товарів у зоні діяльності Львівської митниці ДФС Серед питань, які цікавили бізнес, – будівництво та ремонт доріг Львівщини, розбудова ділянки для легкового автотранспорту пункту пропуску «Краковець-Корчова», вдосконалення роботи за принципом «Єдиного вікна», протидія контрабанді», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу